| Genius8 a întrebat:

Hey! ^_^, scuze categoria, dar cine stie in jocul cu tarzan action game, ( e descarcabil)nivelul in care tarzan calareste un elefant, si dupa trebuie sa treaca de nij banditi, dar nu stiu cum, am vazut ca si maimuta e intr-o cusca, banuiesc ca trebuie so salv, dar cine stie cum, plz sa-mi zica si mie! dau fundita si vot la cel mai bun rasp, si la restul vot:*

1 răspuns:
| ravanoos a răspuns:

Pai uite ce trebuie sa faci:este pe undeva o maneta caut-o si tragi de ea