| Genius8 a întrebat:

Buna:*... vreau sa spun de pe acum scuzati categoria; stiti dc...sa trecem la subiect :e un joc cu tarzan, descarcabil, ceva de genu aventurile lui tarzan sau nu stiu cum, da chestia e cand ajung la un nivel in care maimutica trebuie sa treaca toate obstacolele nu pot sari de nij cutiiconfused vb pentru cunoscatori, daca cineva ma poate ajuta dau fundita, si restul vot:* mesclove struck

1 răspuns:
| ascovit a răspuns:

OO Doamne x_X
E cumva cu timp la runda aia? cauta si alte iesiri, parca era sa sari peste niste corturithinking, Sau daca nu e aia cu timp, apesi "Enter" daca imi mai amintesc bine sau butonul de pe care sari de mia multe ori...