| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey stimate sotii, cum ati reactiona daca sotul vostru va spune intr-o zi ca vrea sa divortati ca sa plece in lume cu o gagica faina de 18 ani?

Răspuns Câştigător
| ReZiSTorr a răspuns:

Nu te saturi de intrebarile astea penibile si de intalnirile cu sefii tai? Vezi ce faci la intalnirea cu sefu

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Ai uitat de faimoasa cabanalaughing)))))

| ReZiSTorr a răspuns (pentru codrinmaestruldumelor):

Daa

| PuținConteazăNumele a răspuns (pentru ReZiSTorr):

E un libidinos troll ul asta jurlaughing)

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cred ca daca soțul te înșală începi să iti dai seama de ceva timp ce nu merge treaba.Si nu cred ca e asa tâmpit sa vina sa imi spuna rahatul asta.

| Sofer a răspuns:

Ca nu e sănătos la cap sa fuga cu una de 18 ani dacă el ar avea 40-50 ani.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

I-as face o omleta, si dupa poate sa plece cu ce gagicuta vrea el in lume. laughing)