| anonim_4396 a întrebat:

Hey, stiti vreun program in care as putea sa imi vopsesc parul pentru ca as vrea sa vad cu mi-ar sta bruneta dar nu prea stiu programe (in afara de tazz pentru ca acolo nu este brunetul pe care il caut eu) mersi anticipat dau funda (scuze de categ)

1 răspuns:
| Intelligence a răspuns:

Hmm.pe siteul de la avon se poate.si sunt toate tipurile de vopsele.www.avoncosmetics.ro cred ca e linkul`l, probabil tra sa fii user, dar stiu ca se poate eu am incercat:). BAFTA`.