| Sysy_7541 a întrebat:

Acum cateva zile, am auzit de la prietenele mele termenul de petting. Ce inseamna? Stiu ca este legat de sex, dar nu stiu ceea ce inseamna?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai, ii ca si cum ai mangaia un animalut, numai ca in loc de animalut tu ii mangai lui cocoselul si el tie pasarica. Pet - animal de companie, petting - interactiune cu animalul de companie.

| mona a răspuns:

Inseamna sex fara penetrare

| Holocaust a răspuns:

Pe bune, e mai uşor să întrebi pe TPU decât să cauţi pe google?
http://lmgtfy.com/? q=Ce+este+petting-ul%3F

| GlossyBabe a răspuns:

Petting-ul e preludiul!tongue

| GsvMcmxc a răspuns:

"Jocul de-a excitatia" - aceasta ar putea fi definitia cea mai buna a petting-ului. Atingeri tandre, priviri patimase, alinturi pline de erotism, saruturi suave, dezmierdari fierbinti - activitati sexuale care exclud contactul organelor sexuale, dar care va pot aduce orgasmele mult dorite.Cunoscut este si faptul ca femeile cu experienta in petting ajung mai des si mai usor la orgasm decat cele care nu au cunoscut acest joc sexual.

| atotstiutorul007 a răspuns:

A-ti face pisicuta sa toarca.