| kmy_2086 a întrebat:

Daca dupa heavy`petting vomiti, ce inseamna?! Are vreo legatura sau o fi din cauza ca ai mancat rapid inainte sa adormi?! Este normal sa te doara clitorisul cateva zile dupa heavy petting?!

7 răspunsuri:
| DrPedobear a răspuns:

Ideal ar fi sa folosesti lubrifiant (merge si cu scuipat totusi; s) si incearca sa folosesti miscari lente, dar sa mentii o presiune constanta asupra clitorisului. Daca te grabesti sa termini cat mai repede (freci si apesi tare), de-aia ai dureri dupa.

And remember, you can ask Dr.Pedobear anything. That's why he's here. Contact me and i could help you reach the perfect climax. xD

| gabitza_6878 a răspuns:

A fost cumva prima oara? daca e prima oara d-aia ai vomat
dar cu durerea...trebuie sa fi lucrat foarte tare daca te doare cateva zilehee hee

| Amely21 a răspuns (pentru gabitza_6878):

De ce sa vomite? Si noi am facut, prima data, și nu m-am simțit rău

| otherwise a răspuns:

Daca a fost pentru prima data, atunci e normal, daca nu, inseamna ca v-ati straduit cam mult...

AskDrPedobear --> Daca nu stii engleza nu te mai chinui sa scrii fraze ca cea de dinaintewinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este normal.Eu asa stiu. Dar poate altcineva are alta parere. Dar daca ai vomitat inseamna ca nu i-a placut stomacului.