| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna m-am certat pentru el cu cea mai buna prietena [care s-a dovedit a fi o mincinoasa]. De atunci ies cu el si cu gasca lui [ca amici]. Ma suna de fiecare data cand iese cu ei. Faza e ca in primele zile cand ne-am cunoscut a fost ziua mea si am tot facut cinste. Mereu cand mergeam undeva eu aveam bani si el ma ruga sa-l imprumut [desi nu mi a dat niciodata nimic inapoi. laughing ] Faza e ca mie-mi place foarte mult de el si nu stiu daca si lui ii place sau se foloseste de mine. P.S. eram cu mama lui la mall si din intamplare, cand pleca ea, am auzit.o zicand "hai ca eu va las sa va iubiti". Asta inseamna ca el i-a zis mamei lui ca suntem impreuna? -.-" Sunt foarte confuza si vreau parerile voastre. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| cameliastiucevreau a răspuns:

Cred ca i-a zis din moment ce s-a exprimat asa ori a spus așa la vrăjeala. Chiar nu îți pot răspunde la întrebare dacă sau nu se folosește de tine și mie mi s-a întâmplat și s-a dovedit ca acel băiat sa fie un prost, dar nu știu ce sa zic și pe mine mai făcut confuză cel mai bine ar fi să vorbești cu el și să dai apropouri de genu : Când ma scoți și pe mine la un suc doar noi doi? big grin Trebuie să ai tupeu.Fă cum vrei. Funda? plizz

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cred ca pe langa faptul ca esti confuza nici mintea nu prea te ajuta. Momentan el se foloseste de prostia ta.

| Andr3y007 a răspuns:

Nu neaparat i-a spus mamei lui ca sunteti impreuna poate i-a zis doar ca te place sau poate a spus si ea la misto pentru ca ati ramas doar voi doi. Si... poate el te-a vazut mai cu bani si se foloseste de tine sau chiar te iubeste dar nu are curaj sa iti zica. Funda?:d app ce varsta aveti?

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Daca i-a zis si mamei lui inseamna ca si el tine la tine...succes!