| Monica0714 a întrebat:

am 13 ani(aproape impliniti, peste o luna) si sunt cu un baiat de aceeasi varsta cu mine. Este foarte dulce si toot timpul vorbeste foarte frumos cu mine. Suntem impreuna cam de 3-4 luni si nu am iesit niciodata cu el (m-a invitat dar mi-a fost frica de primul sarut). Credeti ca este varsta potrivita pentru primul sarut si mai spuneti-mi va rog la ce varsta l-ati avut voi si cam cum este adica cum se face? :X FUNda

Răspuns Câştigător
| Iwan a răspuns:

Pai, sa nu-ti fie frica, totul va decurge de la sine. Eu inca nu l-am avut rolling on the floor))). Astept baiatul potrivit :*. Tine minte ceva dragostea nu are varsta.

6 răspunsuri:
| SexyAnon a răspuns:

Bitch. fa, eu am 15 ani si n-am avut prieten. azi te pupi cu el maine va futeti si asa mai departe...

| SakonSIUkon a răspuns:

Sarut inseamna sa faci schimb de saliva...chiar vrei asta? Inca nu imi vine sa cred cum iubirea incalca scarbosenia.

| Vlad_Coste_1991 a răspuns:

Mi se pare o prostie sa umblii cu un baiat la varsta asta...

| Monica0714 explică (pentru Vlad_Coste_1991):

Dar cam la ce varsta ai facut-o tu prima data, ma rog?!

| LusiiAnna a răspuns (pentru Monica0714):

Tott camm asaa. Ca tinee. La aceeasii varstaa. Sii. nu stiu sa`tii explic cumm ee. straight face.

| Vlad_Coste_1991 a răspuns (pentru Monica0714):

Sexul ar trebui sa aiba loc dupa casatorie insa traim intr-o lume nebuna si plina de sex, pornografie si imoralitate.