| DanAndreyPop a întrebat:

Am 14 ani si caut o prietena din Bucuresti happy

1, 69 inaltime, dragut, ochi caprui, par saten, clasa a 8a. ok sunteti prea curiosi ^.^

dau idul de mess pe privat :-)

va rog, fara glm proaste D:

Răspuns Câştigător
| Dariiiii a răspuns:

Ok. esti putin cam prea strict.laughing Nu e bine sa ceri atatea. Plus ca e posibil sa gasesti o fata care indeplineste cerintele astea dar totusi sa nu fie acea scanteie. mai bine ai lasa sa se intample totul pur si simplu.puppy dog eyes3

| leftside a răspuns (pentru Dariiiii):

Detaliile erau despre el, nu despre fata pe care vrea sa o gaseasca.

9 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

TPU nu este S.P.M
TPU-toti pentru unul
S.P.M-site pentru matrimoniale

| Ella3133 a răspuns:

Ei bine ai gresit siteul =]]]
dar bafta la cautare.winking

| Schwarzz a răspuns:

Bafta la cautarewinking

| georgeggg a răspuns:

Uare vei gasi vreodata sad pe TPU sigur nu

| Alex9595 a răspuns:

straight face. Iesi si tu in parc. Si cauta. "1, 69 inaltime, dragut, ochi caprui, par saten, clasa a 8a.". Sa ii placa cartofii prajiti... Sa gateascalaughing. Pe bune asa nu cred ca o sa gasesti. Plus ca ceri prea multe detalii laughing. Dragostea de multe ori te surprinde si n-ai de unde sa stii ca nu iti va place de ex : O fata blonda 1, 59 inaltime, logic ca draguta ( pentru tine )... ochi albastri, clasa a 7 big grin. Intelegi? Si cum ziceam du-te si cauta in Parcuri pe strazi. Iesi cu prieteni si nu se stie pe cine vei intalni happy.

| DanAndreyPop explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunuri si sfaturi!

btw detaliile erau despre mine, nu despre ceea ce caut;-)

| DanAndreyPop explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri si sfaturi! big grin

PS detaliile erau despre mine nu despre ceea ce caut laughing

| Dariiiii a răspuns (pentru DanAndreyPop):

Aa. Nu am fost atenta, imi era cam somn.blushing Greseala mea.