| andreiabostaan122 a întrebat:

am inceput sa ma simt foarte rau in ultimul timp, am greata 24/7, sanii ii vad putin mai inchisi si mari, am dureri de burta, ovare, simt ca acus o sa vomit mereu, dureri de spate, vene pe sani si nu stiu daca doar mi se pare sau nu fiindca cu 20 zile in urma mi-am masturbat prietenul avand lichid preejaculator pe mine iar dupa am stat 30 min afara si dupa mi-am bagat un deget in vagin (mentionez ca era a 2-3 zi de ciclu) ciclul meu fiind de 22-23 zile

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ti ai bagat si un deget in cur? Păcat

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa vezi ce se intampla, fa un test de sarcina.

| andreiabostaan122 explică (pentru Emilian65):

Crezi ca sunt sanse sa fiu gravida?

| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

Pentru a scapa de dubii fa un test de sarcina! Mai multe informatii aici https://suntmamica.com/oare-sunt-insarcinata/

| andreiabostaan122 explică:

Care ar fi cauza durerilor etc? Sunt insarcinata? De 20 zile ma simt asa