| alexa2829 a întrebat:

HEy TPU am nevoie de ajutorul vostru dar va rog nu ma judecati.Pe data de 3 aug am avut menstra iar pe data 15 am avut contact sexual neprotejat, am facut pe net un calcul si din cate am inteles a fost perioada fertila adica in care se poate ramane insarcinata sad prietenul meu spune ca 100% nu sunt insarcinata pentru ca nu a ejaculat stiti voi unde si asta stiu si eu pentru ca am vazut, insa chiar si asa cred ca este un risc sa fiu insarcinata si incep sa fiu confuza numai stiu daca am vazut cum s-a intamplat adica cand vreau sa ma gandesc imi fuge imaginea.Cand ma trezesc am o stare de greata dar asta nu e doar de acum e de cand am facut un avort
(acum 11 luni) acum stiu stiu o sa ma judecati ca sunt o curva si chestii de genu dar eu nu ma consider pentru ca asta se intampla oamenilor buni doar ei au parte de lucruri rele.Sunt foarte derutata si stresata si am nevoie de ajutorul vostru.II rog pe toti cei care sunt Perfecti sa nu-mi raspunda la intrebare si da va spun de acum stiu ca exista metode de contraceptie dar s-a intamplat, va rog raspuneti si nu ma judecati!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina si afla daca esti insarcinata, poate totul este numai in imaginatia ta

| soricica a răspuns:

Posibil sa fi ramas insarcinata. Ceva de genu a fost si la mine, bine numai ca la mine si-a dat drumu in mine. In fine acu am un bebebatting eyelashes.
Cel mai bine e sa iti iei un test de sarcina sa fii sigura decat sa stai stresata.
Fiind in perioada fertila, nu e nevoie de toata sperma ca sa zic asa, e de ajuns si picatura aceea de sperma pe ca o elibereaza atunci cand se excita.
Nu vreau sa te panichez sau ceva de genu. Este doar o parere.
Fugi si cumpara un test de sarcina si asa ai sa afli daca esti sau nu.
Bye :* si ai grija de tine
treci pe la mine pe pag sa-mi spui si mie ce a iesit :*

| Ovydiw a răspuns:

Pai da asa este, ai ramas insarcinata, nu conteaza ca nu si-a dat drumu in tine.
Nu prea ai ce face decat sa mergi la un doctor ginecolog, el va sti mai bine ce e de facut decat noi, noi nu te putem ajuta decat cu diferite sfaturi care s-ar putea sa fie si eronate...
Mergi la doctor happy
Bafta... totul o sa fie binebig grin TIMPUL LE REZOLVA PE TOATE!

| andreyutzha a răspuns:

Mergi la farmacie si ia-ti un test de sarcina.happy

| carynaaa a răspuns:

Poate fi si alta cauza la starea de voma. ne mancatul sau caldura. parerea mea e sa faci un test de sarcina. sau sa mergi la ginecolog. mult succes happy