| keely a întrebat:

am nevoie de niste statusuri pentru iubitul meu cu care m-am certat aseara, as vrea sa fie de indiferenta dar si sa-i arat ca e un blegsad
Funda:*

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Blegul blegilor blegosi!

Răspuns utilizator avertizat
| Zuzu6235 a răspuns:

"uau, ce partida de sex am avut astazi cu XXXXangryalt nume decat al iubitului tau) ce faci maine seara?" tongue si fierbe in suc propriu

| karlaa a răspuns:

Rad,glumesc dar nimeni nu stie ce e in sufletul meu

| LoveRap a răspuns:

Acum ecoul tau iti spune asa : chiar daca ai puterea sa ascunzi... ti-e dor de ea

C ' te uiti mah asa? Obisnuiestte-te ca d acum nu mai sntt` a Ta

O sa vin. doar suna`ma! ". asa tsi-am promis dar stii. acum e randu meu sa tin tellefonu`nchis! [.]!♥

Sa iau partea pozitiva "Ma bucur ca esti bine! ", sau partea negativa "M-am obisnuit fara tine! "?