| fluturash_4893 a întrebat:

Hi all! as vrea si eu niste statusuri stil indiferenta am nevoie urgent...sadsad
cu statusurile al vreau ca sa ii arat arat unui baiat ce fata a trecut pe langa el si nu a stiut sa o tina langa el va rog ajutati-masadsadsadsad
statusurile care ma vor ajuta cu baiatul acela vor primi funda si tot ce vrea
scuze categoria

Răspuns Câştigător
| αиdяαdα a răspuns:

☆ Mi-ai dat numai jumătate şi ai crezut că e de ajuns. Jumătate din amor s-a dus. Şi astăzi, încă te mai port în gând, pozele cu tine-mi râd, iar eu în suflet plâng.
☆ Eu vreau tot, eu vreau totul sau deloc. Vreau să mă iubeşti cu foc, dragostea nu-i doar un joc. Ţi-am dat toată inima, dar mi-am pierdut încrederea şi nu mai pot trăi aşa.
☆ Nu lupţi decât pentru ceea ce iubeşti.
☆ Am renunţat la mine pentru noi, şi viaţa mea era pe locul 2. Dar oare cine ar fi crezut că tu vei pleca?
☆ Prea târziu să-ţi ceri iertare, prea târziu şi ştiu că doare. Te doare! Te doare! Te doare! Prea târziu să-ţi ceri iertare, ştiu regreţi şi ştiu că doare.
☆ Acum sunt sigură că vreau să pleci. Tu îmi ceri să rămân, e târziu, chiar nu înţelegi!
☆ Acum sunt sigură, nu vreau să ştiu, dacă e ea, dacă sunt eu, oricum va fi altcineva în locul nostru mereu.
☆Abia aştept să te văd plecând, tot ce am acum în gând e să las totul în trecut.
☆ Nimeni nu mi-a spus că dacă pariezi totul pe o carte mai degrabă pierzi.
☆ Mi-am deschis agenda la capitolul " Ex ". tu eşti cap de listă la minciuni cu " Te iubesc "!
☆ Am plecat, sunt cu toate fetele în oraş, pa pa pa te pup.
☆ Am în locul tău baby, nopţi întregi am aşteptat, adormeam singură-n pat, tu îţi făceai mereu de cap. Vezi şi tu cum este, eu n-am să mai trec peste, scuzele de-a doua zi, sunt un nou capitol să ştii!
☆ Între două nu te plouă, ştiu e adevărat, n-am ce-ţi face, aşa te simţi bărbat. Ştii că-i plină de figuri şi ai să ţi-o furi cu ea, e mai bine aşa, rămâi la ea!
☆ Ai să-nţelegi cândva, cât ai greşit, şi nu vei afla...cum te-a iubit! Şi atunci vei regreta...

1 răspuns:
| Andriux a răspuns:

Uite, acum ceva timp a mai pus cineva întrebarea asta. Găseşti aici o mulţime de citate: http://www.tpu.ro/adolescenti/ce-statusuri-stiti-de-indiferenta-dau-funda/