| anonim_4396 a întrebat:

Am niste intrebari pentru voi! Menstra poate veni si cand nu esti dezvoltata? Imi puteti da informatii? Parul axilar creste dupa cresterea sanilor? De la ce varsta incep de obicei sanii sa creasca la fetele slaba? O sa iau in greutate inainte sa imi vina menarha?
Funda

Răspuns Câştigător
| BadBunny a răspuns:

Depinde si de varsta, de obicei menstruatia apare la 13-14 ani, dar poate aparea si mai tarziu.
Cat despre dezvoltarea fizica, depinde de organismul fiecarei persoane, la unii apare mai repede iar la altii mai tarziu.

1 răspuns:
| BadBunny a răspuns:

Depinde si de varsta pe care o ai, de obicei apare in jurul varstei de 13-14 ani, dar poate aparea si mai tarziu.
Cat despre dezvoltarea fizica, depinde foarte de mult si de organism.