| ionlis a întrebat:

am o in trebare voi de la citi ani credeti ca e bine sa incepi o relatie?

Răspuns Câştigător
| SimonaSimona01 a răspuns:

De ce sa iti fie frica exerseaza acasa ce vrei sa-i spui... Va intelege ca ai emoti si e normal sa ai lucru acesta daca simti ceva cu adevarat ..Incearca nu se va intampla nimic:*

10 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Când te simți pregătit.

| SimonaSimona01 a răspuns:

De cand simti cu adevarat ceva pentru persoana respectiva

| ionlis explică (pentru SimonaSimona01):

De mult timp dar, mi-e frica sa nu spun ceva gresit si sa nu mai vorbeasca nici o data cu mine.

| SimonaSimona01 a răspuns (pentru ionlis):

De ce sa iti fie frica exerseaza acasa ce vrei sa-i spui... Va intelege ca ai emoti si e normal sa ai lucru acesta daca simti ceva cu adevarat ..Incearca nu se va intampla nimic:*

| BornToBeLoved a răspuns:

15+ dar fara sex, atunci incepi sa devii adolscent... E bine sa incepi
Sa cunosti!

| Miladincaa a răspuns:

Consider ca nu exista o varsta anume pentru asta, fiecare incepe atunci cand e pregatit si cand a intalnit persoana dorita. Totusi daca ar fi sa facem o medie, varsta ar fi in jur de 13 ani

| Terro2029 a răspuns:

De pe la 16 ani in sus, cand simti ca nu mai poti singur si vrei sa experimentezi.

| Bonelush42O a răspuns:

De cand esti vrajit de ea sau el

| Anonim2133 a răspuns:

In zilele de azi auzi ca cei de 10-11 ani sau chiar mai jos au o relatie. Dar ma rogg, normal de pe la 12-13 ani fetele mai ales isi gasesc 'marea iubire' si dupa cica sufera. Dar daca esti pregatit pentru o relatie e ok la ce varsta vrei.

| ionlis explică:

De mult timp dar pentru ea cred ca sunt invizibil