| didii a întrebat:

Asta ar fi o intrebare mai mult pentru baieti, dar nu ma supar daca si fetele isi dau opinia.

Cum imi dau seama daca un baiat ma place cu adevarat, sau doar se foloseste de mine?

Va multumesc anticipat!
P. S.: cel mai bun raspuns primeste fundita!happy

Răspuns Câştigător
| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Iti dai seama cu adevarat daca:sta cu tine si cand e cu prietenii lui...nu te ignora cand nu are chef de conversatii,,, niciodata nu te refuza,,, si la un moment dat iti va spune el ca te place.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand te asculta, cand isi ofera ajutorul, cand se tine de cuvant, cand e punctual la intalniri, cand vrea sa iti cunoasca parintii, cand nu uita de ziua voastra, cand iti face mici cadoriwinking

| didii explică:

Pai si cum imi dau seama daca doar se joaca cu mine?

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Iti dai seama daca se joaca. daca numai cand sunteti voi doi iiiti face avansuri si bate apropoul doar la o relatie bazata pe sex.adica daca pe el il atragi doar cu corpul nu are rost... si mersi frumos pentru funditzsakiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu sunt fatama numesc anna parerea mea este ca atunci cand cineva te iubeste. te pupa ite face semne de exemrlu iti pune piedica face glume iar daca se uita dupa fete inseamna ca se joaca cu tine