| STEFANXxX a întrebat:

Hey TPU.Am o intrebare.Eu cu o fata sintem prieteni foarte buni, de fapt ea asa crede.Eu o iubesc.Si vreau sa ii spun ce simt, dar mi-e frica ca ea nu ar accepta, caci ma consider prieten bun si nu vrea sa strice cu mine prietenia.sadS-ar putea intimpla asta? Eu vreau sa va intreb cum as putea sa o fac sa se indragosteasca de mine?

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Astea sunt texte sau vrajeli (spune-le cum vrei). Andrrei are dreptate doar dintr-un anumit punct de vedere. Arata-i ca te poti schimba in cel pe care ea si-l doreste. Dovedeste-i ca tii cu adevarat la ea si ca ai curaj. Vorbeste cu ea si lasa prostiile de genul fricii.

Iti este frica? Ok, daca ii spui ca o iubesti si ea te vede doar ca pe un frate, prieten, amic, what ever... ce vei pierde? Nimic, veti ramane prieteni mai departe. Dar ce se intampla daca si ea tine la tine? Normal, vei fi cu ea. Daca vrei sa vezi exact cum trebuie sa faci, iti pot recomanda un site unde vei gasi informatiile necesare pentru a cuceri orice fata/femeie. www.scoaladeseductie.ro. Fii barbat si lasa prostiile. Frica este doar pentru cei slabi iar tu esti puternic;). Succes;)

2 răspunsuri:
| Andrrei a răspuns:

Sfatul meu, nu-ti bate capul, fata nu vrea mai mult decat o prietenie sau o amicitie! si nu ai cum sa faci pe cineva sa te iubeasca... asta vine de la sine

| SoWrCroW a răspuns:

Buna Stefan! Am avut si eu o situatie asemanatoare ca a ta! Pai... in primul rand ca sa cuceresti o fata trebuie sa fii un gentleman (stii expresia ) adica: Incearca sa fii comunicativ (vorbeste cu ea despre o carte care ai citit-o recent, daca se simte bine astazi (sau ceva de genul ) ). Conduo pana acasa in fiecare zi, daca te intreaba de ce mereu mergi cu ea ii raspunzi ca vreau sa ajungi in siguranta. Incearca sa o inviti la o prajitura, acasa la tine sa va faceti temele impreuna. Ai sa vezi ca totul o sa fie cu succes! Apropo, inca un sfat : sa nu iti fie frica sa iti dezvalui sentimentele, pentru ca nu e bine. Dupa cateva saptamani, cand te consideri pregatit te sfatuiesc sa ii spui tot cand sunteti la o cofetarie, la un suc etc. Iti Urez Bafta! big grin