| Artys a întrebat:

Buna TPU... Am o prietena foarte buna suntem cei mai buni prieteni de 3 ani si nu avem secrete unul fata de celalalt Nu ne ferim unu de celalalt cu nimic Nu ne certam nici odata

Dar nu stiu cum s-a intamplat si m-am indragostit de ea. normal ca i-am spus chestia asta si am intrebat-o daca vrea sa fim mai mult decat cei mai buni prieteni adica Sa fim impreuna :
Raspunsul ei : Sincer Vreau dar nu o sa se intample asta deoarece nu vreau sa ne stricam prietenia pentru o relatie, Tin foarte mult la tine dar doar ca la un Bun prieten in nici un caz ca la un iubit

Deci ce as putea sa fac sa Se indragosteasca de mine Va rog sunt disperat dupa fetita asta

Dau Funda la cel mai bun sfat.

Multumesc

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Dacă sentimentele nu sunt reciproce, şi nu te vei abţine, rişti să pierzi o prietenia adevărată! Pentru că ea a fost sinceră şi a spus ce simnte pentru tine! Dar speră în continuare, că nu se ştie niciodată! De aceia speranţa moare ultima! Să fii iubit maxim!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Respecta sinceritatea prietenei tale.

| Artys explică (pentru neutrino):

Sa zicem ca respect sinceritatea ei cat crezi ca mai pot rezista asa?