| Kolors a întrebat:

am o intrebare legata de penisul meu, eu am pe toata suprafata lui piele iar la capatul lui nu este pielea trasa in sus adica spre mine, intrebarea mea este : daca o trag inspre mine (daca "belesc" penisul) mi se intampla ceva? pielea se da mai greu in sus! Va rog nu radeti!

Răspuns Câştigător
| crystynel23 a răspuns:

Pai asta nu e din cauza ca ai scrot ca toti baietii? eu asa cred. Acela se va rupe cand vei avea relatii sexuale. Eu asa cred...

2 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Nu se va intampla nimic.

Răspuns utilizator avertizat