| anonim_4396 a întrebat:

Cand belesc penisul si este uscat atunci pielea se duce sub cap ca si cum s-ar dezlipi si in jurul capului se formeaza piele. E vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Este normal.
Pielea se regenereaza pentru a proteja corpul.

| LPCTSTR a răspuns:

Poti pune o poza?
Poate ajuta.
Cred ca punerea de link-uri care au ca scop observarea pentru a ajuta formarea unei opinii in sectiunea Sanatate este permisa, cred...

| dannyel86 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Poate folosi link de pe imgur, acolo unde poate incarca fotografia.
Pentru motive medicale, astfel de cadre nu ar trebui cenzurate/interzise temporar.

| alexfab33 a răspuns:

E normal. Asa ar trebui sa fie

| Alex007007 a răspuns:

Ce vreau sa spun este ca daca penisul este uscat pielea se "rostogoleste" pana sub cap. Nu doare, nu am disconfort si procesul se realizeaza singur in cele mai multe dintre cazuri.