| Alexandra1112222 a întrebat:

Am o intrebare mai intima si va rog sa răspundeți fără hate... Sunt fata si recunosc ca ma masturbez fără sa îmi introduc ceva în vagin....si de fiecare data am ceva lichid transparent albicios si mi se mai întâmplă când ma gândesc la un baiat frumos sau îmbrățișez un baiat simt ca îmi este uda lenjeria. Am 14 ani si am o igiena foarte bună si vreau sa știu daca este ceva normal sau nu. Va rog fără hate, Mulțumesc

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Este foarte normal - e lichidul secretat de glandele vaginale care pregătesc terenul pentru penetrare de îndată ce simt că tu ești excitată. Nu contează că tu nu introduci (încă) nimic acolo - așa sunt ele „programate" să funcționeze.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Este ceva normal acel lichid albicios, el se numeste secretie vaginala si are rolul de lubrifiere cand esti excitata.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Perfect normal ce ti se intampla!

| Mela1000 a răspuns:

E norma. Tuturor ni se intampla...

| gi4284 a răspuns:

Da, este