| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, am 12 ani (in 3 luni fac 13) si ma masturbez destul de rar. o data sau de 2 ori pe luna. ultima data mi-a iesit o cantitate mica de un lichid cleios, transparent din penis. Este prima data cand mi se intampla. este normal? se va mai intampla? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Eu zic să te lași de asemenea sport. Poți sta și fără labă foarte lejer. La 12 ani eu mă jucam ascunse, fotbal și bambilici nu stătea în casă la calculator să îmi frec penisul.
Și da e normale se cheamă spermă.

11 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Sterge te la fund alta datawinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gustal. daca e sarat esti bine, daca e dulce e rau tare, iar daca e amar insemna ca ai frecato pana a luat foc.

| forsaken99 a răspuns (pentru suntserios):

OMFG nu ma pot opri din ras! xD

| LostInBubble a răspuns:

E normal.

Răspuns utilizator avertizat
| FreshFresh a răspuns:

Lichidul acela e format din lapte praf. Gusta si ai sa te convingirolling on the floor Ce probleme avetirolling on the floor))

| adyii a răspuns:

Ie si u ce ma acum incepe sati iese ca te faci baiat mare vb serios sti u la ce ma refer ie la ca ori ce baiat nu te speria fi tare

| xRobert93 a răspuns:

E normal ma ..se numeste sperma daca nu stiai

| Octavzz a răspuns:

Pai... este normal?

| Catalynna a răspuns:

Nu e normal. O sa mori.