| caty_9149 a întrebat:

am o intrebare penisul prietenului meu e prea gros la baza si prea subtire la capat, iar in timpul actului sexual nu intra pana la capat, de ce?

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Ar fi fost preferabil să nr fi făcut și niște desene, cu cote cu tot, ca să înțelegem mai bine, evident că nu trebuia să fi omis și niște desene în secțiune, tot cu cote, ale obiectului, care îți aparține ție.

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Penisul este doar o cale de conducere a spematozoizilor.deci fiecare cum il are.acuma asta e.tongue

| Puppetzz a răspuns:

Pentru ca e mai gros la baza si mai subtire la capat laughing
Chiar trebuia sa intrebi? sau te plictisesti asa rau?

| iandreea a răspuns:

De unde stii ca este prea gros, respectiv prea subtire? Ca sa poti afirma asa ceva trebuie sa il compari cu cel putin alti 10 barbati (nu din cei pe care ii vezi in reviste sau filme porno). Cat despre „capat", banuiesc ca vrei sa ajunga pana la colul uterin, si nu ajunge pentru ca: este vaginul tau prea lung pentru el SAU este penisul lui prea scurt pentru vaginul tau. (Dar daca penisul ajnge sa atinga colul uterin, provoaca durere, si nu stiu de ce ai vrea asta...)