| bebelusa93 a întrebat:

Am o problema... prietenului ii moare penisul in timpul actului sexual. oare ce e de facut si care ar fi cauza? sad

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Problema pe care o ai tu se rezolva simplu: cauta-ti alt partener. Problema pe care o are el, nu se poate rezolva la fel se simplu.

| bebelusa93 explică (pentru neutrino):

Cu siguranta o sa caut altcevahee hee

11 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Resusciteaza-l.
Incearca sa ii dai cu niste apa rece sau da-i palme-n cap pana reinvie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probabil cauza eti tu, nu stii ce să i faci

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

În timpul actului? Auch... Încercă să îi faci un oral până i se întărește înapoi.
PS: Încercă să faci poziția în care tu stai pe el și mișcăți șoldurile în diferite sensuri.

| kzd a răspuns:

Incearca cu un oral inainte ca sa il exciti, vezi poate merge.

| MetalHead04 a răspuns:

Se plictiseste.

| Ajutatorool a răspuns:

Cea mai des intalnita cauza sunt blsestemele gen "sa-ti moara la intrare". Cea mai simpla metoda e sa te duci la o vrajitoare care vindeca de impotenta in 2 sedinte. Garantat.

| AnalbagRevine a răspuns:

Poate il plictisesti

| Pitagora a răspuns:

Fai respiratie gura la gura glumeam, se plictiseste

| EdiNetz a răspuns:

Ori nu-l satisfaci destul, ori nu-i mai plac partidele cu tine, ori se plictiseste. Daca nu e niciuna din cele de mai sus mai bine zii sa ia niste viagra

| UnCiudatIntroLumeNormala a răspuns:

Are si erectie?
Daca da ar fi mai bine sa se masturbeze inainte.
Daca nu, atunci ar trebui sa consulte un doctor.