| sbt a întrebat:

Bai dc penisul uneori nu intra complet in erectsie in timpul actului sexual?

7 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Este posibil ca barbatul sa se masturbeze inainte de actul sexual.Asta ca sa il tina mai mult si sa demonstreze femeii puterea.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| BoBBy a răspuns:

Place sexu la tine nu?

| piktor a răspuns:

Bai nu stiu ce sa zic... ai incercat sa vezi daca sta "drepti" si daca esti dezbracata?

| sbt explică:

Nu am chef de glume si de mishtouri :-si mai bine nu raspundeti. Era o intrebare din curiozitate

| italyann a răspuns:

big grin` saby. esti din` buc?happy... te-ar interesa` o aventura?happy

| Azazel a răspuns:

Emotiile. Plictiseala. Oboseala. Un blocaj psihic. Sunt destule motive.