| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru >baieti:. De ce la o fata.pe unii dintre voi. ii atrag sanii? sau fundul? ce vi se pare asa de atragator?
cel mai sincer rasp primeste >fundooiii!:*:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca ne place frumosul! Un trup armonios e intotdeauna apreciat. Uita-te la sculptorii si pictorii renascentisti, numai nuduri feminine big grin. Nu stiu exact sa explic, dar probabil ca e o reactie naturala a noastra la farmecul vostru trupesc. Poate ne imaginam cum ar fi sa fim cu acea fata, in pat, sa atingem sanii si fundul ala big grin. Funda?

9 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Uite eu foarte sincer iti raspund happy baietii sunt atrasi de sanii fetelor deoarece a ramas aceea legatura in subconstientul lor intre gura si sani de pe timpul cand s*geau de la sanii mamelor lor si aceasta legatura in subconstientul lor a ramas cu trecerea anilor ea transformandu-se intr-o atractie sexuala de data aceasta. Sper ca am fost destul de sincer happy Sa ai o zi buna.

| TheSupreme a răspuns:

Recunosc ca am ras 5 min dupa ce am citit intrebarea asta laughing laughing.
Un raspuns clar oricum e cam greu de gasit. Practic, asta e un sentiment primordial, un instinct din nastere, activat mai tarziu de hormonii din corp.

Răspuns utilizator avertizat
| graffman a răspuns:

Nu stiu asa sunt barbatii chit ca femelile sunt o specie total diferita de barbati acestia au un instict necontrolat unii se uita la fund uni sa sani unu la fata iar unii la tot blushing nu e ceva controlat asa cum voi aveti instinctul sa fiti cat mai frumoase si chestii de genu sa ma machiati si altele asa barbatii se uita dupa... funda?:*

| Deyu_4766 a răspuns:

(25 Iulie 2011 12:44 )
Baloo a răspuns:
Desi sunt fata, nu ma pot abtine.
Ca sa foloseasca corpul(stii la ce ma refer). Sincer.

EXACT laughing nu te lua dupa cei care zic ca frumos frumos da dawinking sunt baiat laughing stiu cum e. frumos frumos ia hai vii la mine acasa? sunt singur km asa sta treaba rolling on the floor

| SenZation a răspuns:

Pai primul lucru cand cuosti sau intalnesti o fata o privesti la fata, apoi imediat fara sa vrei la sani, atrgatori depinde cat de mult si scoate in relief... happy

| Alexandru009009 a răspuns:

Sincer?! pentru ca alea is formele cele mai frumoase ale fetei, as putea sa stau si sa le ating toata ziuahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desi sunt fata, nu ma pot abtine.
Ca sa foloseasca corpul(stii la ce ma refer). Sincer.

| cristiano_9738 a răspuns:

Formele...corpul frumostonguetonguetonguetongue