| love4u_2128 a întrebat:

Hey TPU.am o nelamurire.asta seara iubitul mau mi-a tr o melodie de dragoste si mi-a zis ca e pentru mine(ramona hanganu-pentru tine). melodia se potriveste relatiei noastre.nu stiu ce sa cred oare chiar ma mai iubeste? ascultati si voi melodi si astept parerile voastre.mss.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Nu sunt vreo priceputa la muzica dar nu lua in seama ce a zis @BlueHusky.Chiar daca ar fi asa, nu toti suntem experti la muzica, poate printre noi si iubitul tau.
Mie mi-a placut enorm melodia, si nu cred ca ti-o trimitea de flori de mar, ti-a trimis-o cu scopul de a-ti arata ce simte pentru tine.

4 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Imi pare rau, dar daca relatia voastra poate fi comparata cu melodia asta... inodora, incolora, insipida si cantata de o fatuca care nici cheia sol nu stie unde e... nu inteleg ce "nelamurire" mai ai.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Depinde si de act timp stai cu el daca u nu il cunosti mai bine ca noi atunci cine noi nu ne putem da cu parerea doar ed la o simpla melodie pentru ca gandurile lui pot sa fie altele

| roxydulkica a răspuns:

Te iubeste mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ascultat melodia. E o melodie foarte frumoasa, dar sa stii ca daca ti-a trimis o melodie nu inseamna ca te iubeste. Daca ai vazut in comportamentul lui ca e tandru, iubarets si atent, fi sigura ca te iubeste, iar daca vezi ca e rece si se indeparteaza de tine, iar cand are nevoie de tine se apropie e clar ca nu te iubeste.