| anonimul a întrebat:

am o problema... deci in general sunt foarte curajos, fac prostii si apoi le gandesc.nu mi-e frica de nimic.am multi amici si amice. sunt seful grupului cum s-ar spune,sunt sociabil prietenos amabil si sunt genul care impresioneaza mereu, care iese in evidenta, care ii face pe ceilalti sa rada...insa cand vine vorba sa intreb o fata daca vrea sa fim impreuna ma blochez total.NU o pot face.am 15 ani si sunt baiat. si nu pot intelege de ce sunt asa timid in legatura cu acest lucru! daca aveti sfaturi va rog lasatimilebig grin.
by the way...sunt indragostit de o fata cu care sunt foarte bun prieten.cred ca ma place insa nu sunt sigur.mi-e frica sa nu confund prietenia cu iubirea.stam mai mereu afara ne tachinam.ne punem porecle...etc..va rog ajutati-ma!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Parca spuneai ca nu-ti e frica de nimic. Foloseste-ti curajul sa iei o floare(un trandafir sau o garoafa alba) si mergi la fata.Saruta floarea si ofera-i-0 fara sa spui nimic.E suficient pentru inceput. (Fricosule!)

| RetardedRacoons a răspuns:

Femeile nu-s pentru tine, incearca relatiile homosexuale.

| Xedra a răspuns:

Paai,intreab`o pur si simplu daca vrea sa fie cu tinehappy Pentru ca daca va spune da, totul o sa iasa bine si daca va spune nu inseamna ca nu merita tot stresul happy Un baiat pe care il cunosc e exact ca tine, si si-a pierdut sansa atunci cand a placut o tipa *care l-a placut si ea* pentru ca nu a facut primul pashappy

So go for it, dudehappy