| lolly35447 a întrebat:

Am o problema...mereu cand stau langa un baiat de care imi place incep sa ma inrosesc si sa transpir..nu stiu cum sa scap de asta ...va rog ajutati-ma multumesc:*

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Stai mai des, te vei obisnui. Ce ai tu este o forma de timiditate. Se educa prin exercitiu.

2 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Sa iti gasesti un iubit. ce altceva crezi ca ar trebui sa faci? te inrosesti pentru il doresti si te exciti. foarte bine. nu uita de prezervativ ca sa dormi linistita noaptea.
e simplu, numai sa ai odata curaj sa faci pasul ala ca dupa aia nu te mai saturi.
mai lolly esti si tu marisoara acum.

| ByByi a răspuns:

Aceasi problema o aveam si eu de cand am inceput clasa a cincea si m-a mutat diriga langa uun baiat care era un coleg nou pentru mine qcum am terminat a saptea si nu mai am aceasta problema am inceput sa ma detasez de fete(pentru ca barfeau prea mult) am doar doua prietene si cu una stau in ultima banca in apropierea baietilor apoi am inceput incet incet sa mai petrec timp langa ei, ei au inceput sa ma tachineze imi luau mingea de handball iar cand o recuperam mergeam si le luam si eu lor mingea si incet incet am reusit sa le fac geloase pe restul fetelor daca vrei sa ii faci sa le si zboare gandul dupa tine incepe un antrenament pentru abdomen si in orice situatie ai fi la ora de educati fa spor nu sta pe banca(daca stai pe banca te vor crede o lenesa) am invatat astea de la. colegij mei care sunt cam pretentiosi
fa-tii prieteni si nu o sa ai probleme, vei deveni si cea mai populara din scoala chiar daca nu esti dotata si acum un sfat vestimentar nu purta haine pe care toti le-au gen cu violetta blugi cu sclipica...etc
Funda? :*