| Qqqq1 a întrebat:

Hey TPU
Am o problema mi s-a rupt himenul in timpul masturbării, nu am avut un contact sexual, cum pot demonstra ca nu am avut un contact sexual daca mi s-a rupt himenul?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice persoana educata, civilizata si bine informata va detine suficiente cunostinte in aceasta privinta, si in consecinta in mod sigur va accepta explicatia oferita de tine si va accepta si va intelege ca deflorarea "pasaricii" s-a produs ca urmare a unei masturbari mai neatente sau mai indelungate. Orice baiat cu idei si convingeri libertine este constient ca masturbarea intravaginala este practicata in mod constant de multe fete in perioada dolescentei si din acest motiv nu va dezaproba o activitate care este considerata ca fiind o "indeletnicire" absolut normala. Pur si simplu nu va merita atentia ta, cel care nu poate intelege din 2-3 cuvinte acest fenomen al deflorarii. Sanatate!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E suficient sa spui. Cine nu te crede, nu merita sa fie in viata ta. NU ai nevoie de nici o demonstratie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| Alexandru0007 a răspuns:

S-a rupt, asta e.
cu parintii e mai greu, dar rezolvi tu cumva

| minrest a răspuns:

Nu mai poti demonstra, pentru ca ai distrus dovada, si nimeni nu crede din respect si dragoste cum ar crede vazand probele. Masturbarea feminina se face la exterior, masand clitorisul, organul placerii prin excelenta, singurul organ din corpul uman care nu are alt scop decat placerea sexuala.

| Cavalli_Roberto_1996 a răspuns:

Da mi Facebook ul tau