| LuizaaxD a întrebat:

Hey TPU:*

Am o problema sad. Vara trecuta am cunoscut un baiat (A), m-am indragostit de el pe loc, apoi am aflat ca si el ma place si ne-am pus intr-o relatie.

Acum, toate bune si frumoase. Nu suntem impreuna, dar ne intelegem f. f. f. bine.

De cateva zile, 3 mai exact, tot bate apropouri despre sex si imi spune chestii cum ca i-ar place sa o faca prima data cu mine.
Eu nu stiu ce sa ii spun pentru ca nu este prima data cand ma intreaba, adica m-a mai intrebat, dar mereu i-am zis 'nu'.
Tin enorm de mult la el si chiar as vrea s-o facem, dar simt ca nu sunt pregatita.

Ma puteti ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca nu este iubitul tau nu ai relatie cu el ci sunteti amici doar atat. Cel mai bine e sa il lasi si sa iti vezi de viata cu iubitul tau.

7 răspunsuri:
| Lavidaloca a răspuns:

Ai iubit si vrei sa te culci cu A?
Pai si atunci de ce mai stai cu iubitul daca ai "fantezii ascunse" cu acest individ? raised eyebrows

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Si am o boala in viata mea,sa dau la currve sa bea, numai țuica si vermut, sa reziste la f*tut

| Costel_Ispas_1986 a răspuns:

Parerea mea ca esti tanara si trebuie sa ai o aventura cu acel baiat, pentru ca daca nu o vei face mai tarziu vei regreta pentru ca oricum cu prietenul actual nu o sa ramai o vesnicie cadaca ai fantezii cu altul nu il iubsti doar crezi ca il iubesti.

| LuizaaxD explică (pentru Lavidaloca):

Nu am fantezii ascunse laughing. M'a intrebat doar si i-am zis nu laughing Faza cu iubitul este la panarama adica suntem impreuna asa... de panarama

| Lavidaloca a răspuns (pentru LuizaaxD):

Sa inteleg ca nu ai o relatie serioasa cu" iubitul ".mai bine lasa-l si incearca sa te impaci cu "A", daca tot ai dorinta asta arzatoare laughing

| LuizaaxD explică (pentru Viorel_Gabriel_1993):

Nenea, te doare capu' rauuuu, asa-i laughing

| Shaggy09 a răspuns:

Daca ai peste 14 ani 13 minim poti s-o faci pe riscul tau dar sa fii protejata... daca esti mai mica de 13 sugestia mea ar fi sa nu o faci pentru ca iti strici copilariawinking