| BrokenAngel123 a întrebat:

vreau sa va spun povestea mea si s o luați in serios va rog fara glume, sunt cu un baiat de 2 ani, in acest timp noi am mai avut certuri si de astea si odata a luat in brate o fata si ne am despărțit dar dupa am fost iar impreuna, s a ținut 6 luni de zile sa ma împac cu el sau macar sa vorbesc cu el, eu vara trecută trebuia sa plec in alta tara, acum sunt aici si el este in Romania, ma asteapta de 9 luni si ne iubim, observ asta zi de zi si cand nu vorbesc cu el plange si face urat, chiar ma iubeste si ii stiu intențiile si plus de asta e si fidel.
Eu la vara merg in Romania si noi ne am decis sa facem dragoste pentru prima data, stiu ca este devreme dar simt ca este alesul si la vârsta mea probabil ca n ar trebui dar ma simt pregătită si plus de asta il stiu foarte bine si avem o relatie serioasă.
Acum stiu ca o sa fiu criticata ca eu la vârsta de 15 ani ma gândesc sa fac asta dar vreau un sfat doar...deci va rog nu înjurați.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt convins ca orice am spune noi hotararea va fi doar a ta buna sau rea asa cum va fi ea in acel moment. Ceea ce te indemn insa sa faci de pe acum este aceea de a incepe a studia ce comporta sexul si posibilele urmari ale acesteia.In rest iti doresc numai bine si multa ratiune in tot ceea ce vei face.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca te iubeste asteapta pana mai cresti putin.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Esti totusi micuta eu zic sa mai astepti un pic.

| BrokenAngel123 explică:

Va multumesc pentru sfaturi, am luat in considerare si mai asteptam pentru chestia asta ca suntem si mici.