| AndraSt a întrebat:

Am si eu o intrebare:Un baiat de la mine din sat ma place mult.Imi dovedeste asta zi de zi vrea sa ma sarute si vb foarte frumos cu mine.Precizez ca baiatul e mult mai mare decat mine, si eu nu il plac exagerat de mlt adica il plac dar nu cine stie ce.Ce sa fac? sa-i raspund la avansuri? aseara am facut-o si m-a cuprins de solduri si voia sa ma sarute dar eu m-am opus.Un sfat va rog!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu iti place de el asa incat sa cedezi avansurilor lui atunci nu o face

| neutrino a răspuns:

Daca doresti sa vezi pana unde poate ajunge, nu ai decat sa accepti. Dar dupa aceea sa nu plangi!

| ეΓმzყlἶfპ a răspuns:

Nu conteaza daca e mai mare ca tine, dragostea nu are varsta big grin.
Fa ceea ce simti happy.

| madalina1908 a răspuns:

Pai da stiu cum e nici eu nu.l placeam pe fostul prieten dar am acceptat sa stau cu el si pe parcurs tot mai mult imi placea de el si il iubeam...si sfatul meu e ca sa faci ce iti vrea inima... daca te place cu adevarat atunci poti sa stai cu el!happy