| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problemabatting eyelashes. Am facut´o cu prietenul meu acum 6 saptamani fara protectie si nu stiu daca am ramas insarcinata. Din vreo 12 simptome ale sarcinii vreo 10 am si eu. Dar oricate teste fac toate ies negative. Azi am luat 2 iar unu a iesit negativ[tip banda] si celalalt[tip caseta] a iesit cu o linie normala si una perpendiculara pe ea mai stearsa care dupa incetu cu incetu a disparut si a ramas numai aia care arata negativ. In orice caz. Daca nu sunt insarcinata. Atunci ce boala mai poate avea simptomele astea?: Durere de cap, greata matinala, dureri abdominale, poftele[nu multe trebuie sa recunosc], urinarea fregventa, somnolenta, sani grei si durerosi si mameloane moi si retrase. Tin sa mentionez ca totusi nu mananc mult. Abia daca ciugulesc deva de mancare. Multumesc frumos si sper sa ma ajutati si pe mine :*

Răspuns Câştigător
| streetspirit a răspuns:

...esti rezultatul imaginatiei tale, la tine a aparut aceasta frica,, ca nu cumva sa fi ramas insarcinata,, iar creierul tau sa programat pentru asa ceva si respectiv iti creaza asemenea situatii, la ce te gindesti tu aceea si se intimpla, ce emotii emani in univers, aceea si primesti inapoi, nu te mai gindi la asta, daca testele au aratat ca e negativ, asa si este... mentionez ca ceea ce ti se intimpla e doar o reactie a creerului tau, care l-ai programat sa-ti arunce asemenea informati! Bafta

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Cumpara un test mai scump SURE CHECK de exemplu cu ala esti sigura 100% ca dupa simptome sigur esti insarcinata! bafta!

| babydoll1997 a răspuns:

Cel mai bine este sa consulti un ginecolog! daca nu ti.a venit ciclul in acest timp e ceva in neregula