| roxxye18 a întrebat:

Buna am si eu o nelamurire, menstruatia am avut-o normala dar am simptomele unei sarcini, greturi, stari de somnolenta, sunt nervoasa mai tot timpul, si mananc mai mult, mi-am facut un test de sarcina inainte sa imi vina si a iesit negativ, este posibil sa fiu insarcinata?

4 răspunsuri:
| ivona a răspuns:

Poti sa mai faci un test de sarcina, ca sa fii sigura, totusi nu cred ca esti insarcinata, sau cel putin ai sanse foarte mici avind in vedere ca ai avut deja menstruatia.

| Silvara a răspuns:

Da, este foarte posibil.Mai bine este cu anticonceptionale, dar pana si cu acestea, este riscul de 1% sa ramai insarcinata. Totusi, mai bine mai fa odata acest test de sarcina ca sa te asiguri sau sa mergi la un control. Pa, pa!

| lolipop_5666 a răspuns:

Da e posibil. poti fi insarcinata si sa ai menstruatie. Se intampla rar dar e posibil.

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari, vei fii o mamica buna!