| popmirgea1999 a întrebat:

Am un fetish pentru picioarele fetelor/femeilor. As linge si saruta unele picioare pana la nebunie. Acest fetish il am de mai de mult. Credeti ca e normal? Pana acum nu am reusit sa vorbesc cu nicio fata sau doamna care sa aiba acest fetish? fetele sunt atrase de acest fetish? Credeti ca sunt normal, sau am ceva deviatii?

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu este nici o deviatie prietenul meu drag, este o placere a ta! NU trebuie sa fi judecat pentru asta, numai oamenii cu mintea inchisa vor considera ca fetishul este un lucru anormal

| cosmin986522 a răspuns:

Mai bine le lingi intre picioare

| mihai69 a răspuns:

Nu e nimic deosebit; mulți oameni au diferite preferințe sexuale mai „aparte", doar că extrem de puțini o și recunosc deschis.
Așadar, da - e posibil să fie destul de mulți asemenea ție; și de asemenea, probabil și câteva fete cărora acest lucru le-ar face o enormă plăcere. Singurul lucru aproape imposibil este metoda de a-i „împerechea" pe unii cu celelalte.
winking
Deviații sunt considerate alea cu cadavre, sau mai rău. Tu ești „copil mic"! happy

| Oana92 a răspuns:

Cine stabileste ce e normal si ce nu? Atata timp cat nu faci rau nimanui esti ok, nu ai ''deviatii''. Poti sta linistitwinking

| ishallhelpyou a răspuns:

Nu știu dacă este normal sau nu, dar gusturile nu se discută, corect?

Până la urmă, nu ești singurul cu astfel de pofte, dacă vrei să fi mai împăcat cu tine însuți, îți recomand o vizită la psihiatru, nu în scop "săru‘mâna, sunt nebun!" ci în scop de discuții care să te ajute să înțelegi de unde vine și de ce vrei.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Eu zic ca e ceva normal, am intalnit un baiat, care dorea sa ma pupe pe picioare pe degetele de la mana, avea ceva cu degetele, nu mi se pare deplasat, e ok zic eu

| Coquinexta a răspuns:

E normal doar daca donsoara are picioare misto si subtiri.
daca preferi sa lingi si sa saruti inclusiv buturugile de craci, atunci ai probleme grave.
draga, fetele sunt atrase de tot, sunt mai perverse ca baietii, faptul ca nu recunosc pentru ca vor sa para niste fiinte trepanate candide, virgine si gingase...e altceva.

| FilipSergiuPaul a răspuns:

Buna uite nu pot sa zic ca pot relationa cu ce te atrage pe tine sti da nu vreau sa judec sau ceva voiam doar sa zic ca sti faptul cati place ceva nu inseamna ca esti anormal adica mie nu-mi place cum iti place tie si tot am deviatie de sept