| Unsmilecucireasadeasupra a întrebat:

As avea nevoie de niste ajutor. Primul meu prieten ma vrea iar inapoi, si practic este obsedat, se gandeste la mine tot timpul si asta mi-a spus o prietena, si mi-a mai spus ca el asazi ma va intreba iar daca vreau sa fiu cu el, si ca vrea sa imi dea un cadou. Problema este ca eu nu mai am sentimente prentu el si nu stiu cum sa-l refuz. Mentionez sa sun ca atunci cand m-am despartit de el nu a mai vorbit o luna cu mine. Va rog frumos sa ma ajutati!:-s

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți vezi de treaba ta și îi spui că ai deja pe cineva și să te lase în pace!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| r0xanyka0 a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau dar numai ai niciun sentiment pentru elwinking...Si ca nu are niciun rost sa va impacatiwinking...

| R11 a răspuns:

Dar se apropie un pic de zicala ''cine rade la urma rade mai bine'' el te-a lasat pentru alta presupun si acum vine ca un catel la tine? laughing ce fraier refuzal si fal de ras in fata prietenilor ca sa ai satisfactie happy apoi iti gasesti unu cu care sa razi si sa te distrezi si asta-i tot e mult prea simplu

| di3tri a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic din ceea ce nu simti. Poate iti pare rau de el dar nu merita sa te sacrifici pentru fericirea altora. Rupe contactul cu el. Va fi greu dar ii vei oferi si lui sansa sa isi refaca viata odata ce nu vei mai fi in peisaj.