| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU.
As vrea sa incep asa. Cu o luna in urma am cunoscut un baiat, am iesit la un suc am vorbit am stat vreo 2 ore afara cu el, dupa m-a condus acasa si au inceput asa zisele "pipaieli" oricum i-am zis sa inceteze, a inteles.Am ajuns acasa, am continuat sa vorbim ..si totul s-a schimbat brusc pentru ca dupa cateva zile eu n-am fost de acord sa-i trimit poze indecente.I-am tot propus sa ne intalnim si mi-o tot dadea pe aia ca e foarte obosit, schimba subiectul, nu mai zic ca imi raspunde la un mesaj dupa o zi pe alta (daca l-as fi intrebat ceva de s*x mi-ar fi vorbit o zi intreaga )pana l-am sters iar dupa 2 zile vad ca imi scrie sa ne intalnim si dupa ce crezi, n-a mai venit ca i-am zis eu ca mananc si ca m-a vazut indecisa si i s-a luat laughing)))))))..Si dupa toate astea l-am prins intr-o zi si i-am zis ca sunt dispusa s-o facem ~foarte incantat de idee laughing)) dar tot degeaba pentru ca nici atunci cand i-am zis s-o facem nu a mai vrut, spunandu-mi ca daca o faceam din prima nu mai aveam aceste discutii (oricum nu aveam cum s-o fac din prima pentru ca nu simteam asta, voiam doar sa-l cunosc si i-am si zis si mi-a spus ceva de genu ca pierde vremea cu chestia asta ).
Intrebarea mea e urmatoarea : mi - o luam in gura de acest individ (nu conta daca o faceam de prima data sau dupa o saptamana, dar nu mai vrea el )? laughing)) O adevarata telenovela laughing)).

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu fi dezamagita. Ba chiar din contra, ar trebui sa fii de fapt multumita ca ai scapat de un l@bagiu laudaros, in cazul caruia a reiesit ca doar gura era de el. rolling on the floor Sanatate!

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si tu vreai nunta de fapt,voi romancele sunteti obsedate de nunta, eu am mai vb si cu alte nati de fete dar la romance e o obsesie asta, daca le pipai, le saruti gata nunta, toate va prefaceti ca sunteti frigide, asexuale, nu ti-a placut?

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru RAY):

Nu face si tu din tantar armasar laughing). Nu a zis nimeni de nunta, doar ca as fi vrut sa ne cunoastem, nu zic ca nu mi-a placut, doar ca daca nu i ziceam sa se opreasca se ajungea la altele pentru ca l am simtit si l am si intrebat dupa si nu a negat, chiar si ar fi dorit mai mult desi eu nu mi doream si nici nu simteam asta :p

| RAY a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Poti sa ma ajuti? am o prietena care e in zilele alea si e nervoasa si cica e bisexuala, nu vrei sa o cunosti?

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru RAY):

Nu multumesc laughing)

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru RAY):

Nu,multumesc laughing)

| Andreeush a răspuns:

Din comportamentul lui îți dai seama că nu dura mult relația voastră.

| RAY a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

De ce reao, am o intrebare de ce sunteti asa asexuale?

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru RAY):

Nu suntem, (cred ~ cel putin eu) avem nevoie de timp sau cel putin nu de la prima intalnire sa mi desfac picioarele, avem nevoie de incredere, tandrete, de ce sa fim folosite?

| Raizing a răspuns:

He-he! i-ai luat chefu cu acea incetare. s-a suparat si de la suparare + respingere rezulta un singur gand: i s-a luat chefu de tine big grin

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru Raizing):

Pai mi-a mai scris o singura data de atunci, ca parca mi s-a luat si mie ...tot el s-a suparat ca vezi DOamne eu cred ca decat asta vrea de la mine : sex laughing)))))))

| RAY a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Deci daca eu propun unei fete hai sa facem sex virtual macar practic o fac jucarie sexuala, curva? mi-a cerut fatuca poza cu mine sa stie daca e atrasa de mine cica si cica sa fie iubire virtuala, mam mirat, in concluzie voi vreti asexuali, gay langa voi, pe cineva care nu e atras de voi

| RAY a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dar ce ar putea vrea nunta? suntem hetrosexuali suntem atrasi sexuali de ele, sa reprimam asta? ele vor asexuali oare, de asta stau in oglinda cu orele sa ne fie scarba de ele oare

| RAY a răspuns (pentru Andreeush):

De ce trebuie sa fie relatie? baiatul a vrut sex, trebuia sa se insoare cu ea?

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru RAY):

Da, ok. tot eu sunt de vina laughing))

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru RAY):

Pai si eu n-am vrut/ nu ca n-am vrut n-am simtit asta cred ca ar trebui si sa simti, zic,. inseamna ca nu suntem pe aceeasi unda laughing)

| RAY a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Nu este vina ta, pur simplu asa suntem invatati de societate, vrei sex maritate, ca fata daca faci sex esti curva, daca fac ca baiat sunt erou, e misogism

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru RAY):

Pai din cauza voastra am ajuns asa laughing) pentru ca nu stiti decat sa va laudati si sa faceti sex cu cat mai multe. Oricum parerile sunt impartite

| RAY a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Acum vrei ceva serios,inteleg,pai spune asta din prima, nu vreau sex caut ceva serios, cu tupeu, este greu sa ai incredere in cineva, multi pot juca teatru

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru RAY):

Am spus asta si vad ca s-a indepartat baiatul laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Un gunoi infect, ce masculi in ziua de azi penibili, jalnicii

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru Neamtu20):

Vaii ce copil fara minte esti. Normal ca m-a refuzat ca nu am facut ce a vrut el de prima data, a doua oara de ce sa faca cand vreau eu?