| 1Chris1 a întrebat:

Acum o saptamana am intalnit o fata foarte frumoasa, am stat de vorba 2 ore si mi-a dat numarul de telefon. A doua zi am vorbit cu ea prin mesaje si am stabilit sa ne intalnim in masina pentru ca ea are prieten de 1 an si nu vrea sa afle nimeni. Bun, am luat-o seara de acasa si ne-am retras intr-o zona mai ascunsa, am inceput sa ne sarutam, a sarit in bratele mele, apoi i-am dat jos sutienul si i-am pupat sfarcurile mai mult. Am trecut pe bancheta din spate, avea pantaloni scurti, i-am dat jos a ramas in chiloti si aia n-a vrut sa-i dea jos, asa ca i-am bagat putin mana la pasarica, asta a cam suparat-o putin dar am continuat cu sarutarile iar ea a inceput sa imite sexul cu mine, am zis sa nu mai insist la prima intalnire sa fac mai mult. La doua zile mi-a zis ca nu e ok fata de prietenul ei si mai bine ramanem prieteni, insa am convins-o sa ne mai intalnim o data, acum a zis ca o sa vina tot in pantaloni scurti si mi-a spus ce fantezii ar avea si a mai facut-o in masina, chiar pe capota din ce zice ea. Probabil ea se gandeste ca tot asa ne sarutam si nimic mai mult. Eu as vrea de data asta sa n-o mai ratez si sa facem sex. Ce ziceti, cum ar trebui sa o abordez sa nu ma refuze si sa o conving?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gîndeste te cum ai reactiona daca prietena ta ar face sex cu mai multi barbati, tie ti ar plăcea? Ai sarit pe fata aceea ca un animal in calduri, chiar asa nu te poti controla?

| Emilian65 a răspuns:

Continua cu ce ai inceput in prima seara. Poate reusiti sa facrti sex.

| Necunoscut112 a răspuns:

Stai tu liniştit că dacă a vrut şi a doua oară să vă vedeţi, în condiţiile în care are iubit, vrea să o faceţi. Dacă voia săruturi o facea cu iubitul ei, dar ăla probabil nu o satisface sexual.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Necunoscut112):

"dar ăla probabil nu o satisface sexua" Tu ai ceva in neregula cu asta, e clar laughing. Sau stai, numai barbatii nu le ajung doar una si se duc la mai multe? Femeile nu fac asta?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi că nu ştii să scrii. Păi tocmai asta ziceam, că fata e nesatisfăcută din moment ce a acceptat să se vadă cu altul, să îl lase să o mângâie etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Necunoscut112):

"Vezi că nu ştii să scrii." Nimic nou sub soare. Deci numai barbatii nu se multumesc cu putin, femeile doar cauta in alta parte ce nu au acasa. Inteleg.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru anonim_4396):

N-o baga in seama, 94 a fost un an prost pentru "puradei"din cate se vede are mari probleme acasa sau e la ciclu

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Eu doar glumesc cu ea. De fapt nu prea am mai luat/o in serios de la o alta intrebare in care am intrebat./o daca se simte si mi/a raspuns cu alta intrebare.
ps. Norocul meu ca sunt prea nesimtit ca si eu sunt tot din 94 laughing.

| sir sanjei a răspuns:

Un sfat simplu care functioneaza de cele mai multe ori:
Cu o femeie trebuie sa fii magar, nu papagal!

Incearca-l, dar fara sa il duci in extreme!

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns:

Ii arati valoarea, daca are 20cm plus stai sa vezi cum sare pe ealaughing)