| adelinaxoxox8888 a întrebat:

Buna TPU...va rog sa ma ajutati pentru ca...de fapt,stati sa va spun tot de la inceput.Inainte de pasti a venit pe la mine prin cartier un baiat pe care il plac de 6 ani x_X si am inceput sa vorbesc cu el si el statea cu mine si am crezut ca ma place. Apoi am propus sa mergem pe camp mai multi baieti si fete.si el a acceptat.Cand am ajuns pe camp, el era foarte nelinistit adica se plimba dintr-o parte in alta si s-a pus,, in fund" chiar in spatele meu(cu spatele la toti cum ar veni)si eu am scris pe telefinul meu la mesaje ceva in genul asta
:ai vrea sa fii cu mine? dar sa nu afle astia din cartier. si el a zis:vorbim mai deseara cand ajungem in cartier. apoi, seara, am condus-o pe o prietena de-a mea Olivia acasa impreuna cu john(asa il chema pe tip) si dupa ce a plecat Olivia acasa, am ramas doar noi doi si mergeam in cartier si eu l-am intrebat:pana la urma vrei sau nu sa fim impreuna? si el a zis :da:X dar sa nu stie nimeni si eu am zis:ok.si am fost impreuna 4 zile si prietena mea Olivia a stat apoi cu el si incerca sa ma impace cu el.Si ei i-a zis ca el nu suporta sa le mai vada pe fetele cu care el a fost.sad si nici pe mine nu ma prea suporta sa ma vada.de la pasti, nu am mai vorbit cu el, si acum vreau sa ma impa cu el si aveam de gand sa il sun si sa ii zis:stiu ca nu ma suporti dar te rog mult ascultama.Haide sa ne intalnim in parc ca vrea sa iti spun ceva foarte important. te rog. si aveam nevoie de sfatul vostru. ce sa ii spundaca ma intalnesc cu el in parc?sad va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| D3IuTzA14 a răspuns:

Poi. Este simplu te duci in parca vb cu el. Ii spui ca nu a fost ceva serios intre voi.Deci nu are motive sa nu te suporte...Ii propui sa fiti amici.Ca inainte. Daca nu acc asta e sunt multi baieti dar daca acc.Si iti mai place inca de el.Si merge mai bine relatia ca inainte Ii spui in felul urmator: Uite sti esti pr meu si vreau sa vb tot cu tine. Am cunoscut un baiat f dragut pe care`l plac imi spui cum sa procedez.Si el spune ce i`ar pplacea lui.Asta doar daca il mai placi; x.Mult succes!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adelinaxoxox8888 explică:

Multumesc pentru raspunsuri mai ales pentru raspunsul lui d3lutza14 si apropo, eu il mai plac foarte mult!big grin