| DeadxMemories a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac iubitului de Valentine's Day? Nu vreau ceva exagerat, ci ceva simbolic ca niste bratari sau ceva de genul. Idei? puppy dog eyes
Dau Funda pentru cele mai ingenioasebatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| doarofata123 a răspuns:

Eu i-am compus o poezie, ceva dragut, pe care o sa o scriu de mana pe un pergament(daca gasesc) sau pe o felicitare draguta, pe care o vpi pune intr-un tricou, sa o gaseasca cand il despacheteaza. stiu ca pare putin ciudat sa ii dai poezii unui baiat, dar mi se pare mai original decat alte chestii, si nu costa asa mult un tricou. daca tte decizi la asta vezi sa fie genul lui

8 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Hmm.eu i-as face iubitului ciocolata de casa.nu crezi ca e dragut? in forma de inima sau asa ceva. sa i le da-i spunandu-i "le-am facut pentru tine" :* este usor de facut http://www.gustos.ro/retete-culinare/ciocolata-de-casa.html
mai cauta tu alte retete.

| euI a răspuns:

Baieti ar fi cel mai incantat de o noapte frumoasa smug :d fara suparare

| ir3al a răspuns:

Gateste-i un tort mare de ciocolata (sau ce ii place lui mai mult) si scrie pe el ''te iubesc.(numele lui)

| badgirl22 a răspuns:

Un calendar cu poze cu voi pe fiecare fila in parte. simbolic, romantic, valabil pana la anul

| kyGirL a răspuns:

Pai o cina romantica flori sampanie niste muzica si apoi sa ii faci o noapte frumoasawinking

| BarBateLuL a răspuns:

Un ursulet de plus cu o inimioara in brate pe care sa scrie I love you. Si sa ii pui la gat o felicitare scris de tine si sa o legi cu ata rosie in care sa ii scrii o poezie de dragoste.

| iacobiulian a răspuns:

Un ceas de mana...mergewinking

| FloRinro a răspuns:

Hmm, hai sa vedem.
Pentru Bugete low cost, ii recomand sa faci o vizita pe Fungift.ro. E o sectiune dedicata pentru Valentine's.
De asemenea, pe miniprix.ro gasesti niste oferte traznet, la fel la preturi low.
Daca vrei si alte idei de cadouri, arunca un ochi si pe aici: http://bit.ly/12y4oZN
Sa iti fie cu folos :)