| Simple Girl:X a întrebat:

Ziua iubitului meu. Vreau si eu un cadou simbolic? ce as putea sa-i iau.

Răspuns Câştigător
| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

Sau un medalion in forma de inimioara cu poza ta.happy

3 răspunsuri:
| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

Hey.:X
Eu as zice sa-i cumperi o rama in care sa pui o poza cu voi 2.:X

Bafta.:*

| lollipop_6643 a răspuns:

Eu pr meu i-am luat un parfum iar ca sa ne amuzam un pic am luat ceva gen cutie inchisa cu un geam. iar innauntru este o pastila de viagra si un prezervativ si scrie in caz de urgenta spargeti geamul... mi s-o parut foarte fain laughing) :*... alte idei n-am deci succes in continuare la cautari :*

| IonutAdrian a răspuns:

Un ceas de mana. Eu asta am primit...privesc ceasul ori decate ori nu este langa minewinking