| Ștefaniq a întrebat:

Ce părere aveți de sexting?

9 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Sa fie scris mare și cu poze.

| Sofer a răspuns:

Ii mișto.

| LPCTSTR a răspuns:

Degeaba. Decat sa ma expun la un viitor santaj, mai bine totul intim, ca presupun ca n-o sa scoata femeia sextape din perspectiva obiectiva, cu viziune "din darat" si focalizare interna... sau ce naiba eram obligat sa mai invat la bac pentru perspecitva narativa.

| ShaOfHatred a răspuns:

Boring and a waste of time.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam tristuț. Mai ales ca pot ajunge poze cu tine pe unde nu trebuie daca ai ghinion.

| MValentin a răspuns:

Am practicat asta intre 14-16 ani si mi se parea o chestie destul de interesanta deoarece am învățat lucruri de la fetele cu care practicam asta. Its a thing

| NevverGhost a răspuns:

Un mare CACAT

| ZEwLupu a răspuns:

O parere, in general, buna!