| riveepo a întrebat:

Ce parere aveti despre sexting la relatie la distanta?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este super ok sexting,doar sa nu trimiți,primești poze în nud ca e ceva penal, ea te poate da la politie ca o hartuiesti oricând,daca tu dai și ea te postează pe net nu e mare lucru,fetele au prins curaj, bravo lor, deși sexting cu poze, video doar dacă e relație reala, asa doar audio e ok sau text

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva!
Fiidca sula ar trebui sa fie mult mai lunga ca distanta! happy

| Mayhem666 a răspuns:

Parere personala: Pierdere de timp.
But you do your thing. Fiecare face ce-i place.

| LordCristobal a răspuns:

O pierdere de timp după părerea mea.
E mai bine să simți actul sexual in realitate decât prin mesaje.

| RAY a răspuns (pentru LordCristobal):

Sunt pers care atât vor

| AIeXxX a răspuns:

Mi se pare cringe. Mai bine practic acțiunile în realitate decât să le scriu pe "foaie" si să-mi încrețesc fața când o fac.

| MariannN20 a răspuns:

E ceva placut dar nu la fel de mult ca sexul in realitate. poate aduce si satisfactie dar nu se poate compara niciodata cu contactul fizic din viata reala stii?

| RAY a răspuns (pentru MariannN20):

Dacă omul nu găsește de ce scrii asta sau nu vrea