| Omgunstoppable a întrebat:

Am 16 ani, sunt băiat si vreau sa va întreb ce părere aveți despre Sexting, e ok, sau nu vi se pare in regula? Puteți sa imi răspundeți si pe snap daca vreți sa povestim mai multe, omgunstoppable

1 răspuns:
| Julizz a răspuns:

Buna!
Din punctul meu de vedere, sexting-ul este una dintre cele mai inofensive metode de obtinere a unei oarecare placeri erotice.
Tinerii sunt destul de atrasi de aceasta metoda, insa sunt de acord cu ea numai in cazul in care cele 2 persoane au incredere una in alta si stiu cu siguranta ca ceea ce scriu ramane scris si nu ruineaza reputatia niciunuia.