| Aiiida a întrebat:

cer si eu un sfat! Cum? sa imi excit ff bine prietenul, mi se pare ca totul se intampla ff repede.si ca nu e "multumit"sau mai bine zis "ff excitat"ce ar trebui sa fac sa fie satisfacut?(fara sex oral)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga abeby, contrar opiniei publice, sexul oral e chiar marfă. Ba chiar mai bun ca sexul normal, cel puțin pentru băieți. Nu e o chestie de "panaramă" atâta timp cât nu-l practici în toți boscheții, și te rezumi doar la prietenul tău. Pe de altă parte, e sănătos (google sperm health benefits - sunt doctor, știu ce vorbesc). Nimic nu e mai dezamăgitor ca un prieten frustrat sau nesatisfăcut. Bărbații au nevoie de sex oral, loialitate și cât mai multă liniște (adică nu vorbi fără rost). Sunt puține lucruri dar din păcate multe femei nu știu despre, și se plâng apoi că le înșeală, când tot ce trebuiau să facă era sexul oral.

Numai bine, mult succes. Lasă prejudecățile, dar nu fi fraieră.

2 răspunsuri:
| HasisS a răspuns:

Pune-l pe un scaun, saruta-l ''violent'' si da putin din fund, in poala lui.Asta inainte sa va dezbracati.
La mine merge! smug

| dAdU_3735 a răspuns:

Pai, daca este un obsedat de sex. ofera`i acest lucru` happy daca iti este frica. da`i papucii si cauta alt baiat care iti apreciaza sinceritaea, bunatatea, dragostea s.a.
Daca nu, sarutari pe la ureche, sarutari pe gat, imbratisari foarte puternice, atingeri in partea de jos... big grin... te joci cu parul` lui. vezi tu tongue (funda? )