| kristal a întrebat:

Cum sa imi excit prietenul fara sex oral straight face >:?

5 răspunsuri:
| Arcusor a răspuns:

Pai ai muta sa iti plimbi limba pe lobul urechii si ai grija sa nu fie uda prea mult si nici sa o bagi prea tare.Sarutal pe gat si sufla in acelasi timp,topaie oleaca pe penisul lui, si mangaie-i incet cu mana interiorul picorului, de la "Craci" pana la genunchi.Si zii si vorbe dulci dar in acelasi timp si oleaca murdare asa.Provocai imaginatia.Ai putea iarasi ca atunci cand te ridici de pe pat in caz ca te-ai uitat cu el la un film sa te pui oleaca aplecata si sa spui:Vai mi-am murdait oleca pantalonul.Bafta

| Adrian1997 a răspuns:

Sunt si alte moduri nu neaparat sex oral, cu mana de exempluhappy

| MrThalium a răspuns:

Incearca sa ii sufli la ureche sa il saruti pe gat, etc

| BlackRose03 a răspuns:

Incearca dragostea platonica.Esti om sau animal sa iti doresti sex?
E doar un instinct pana la urma...
Si daca vrei sa il exciti sunt si alte metode in afara de sexul oral, care e o practica dezgustatoare dupa mine.
Il poti atinge sau sa-l saruti pe gat laughing

| alina_6336 a răspuns:

Incearca sa ii afli punctele sensibile nu e neaparat nevoie sa faci sex oral mangaiel, atingel lasciv s.a