| Cory_3470 a întrebat:

Bunahappy

sunt de o saptamana cu un baiat si mie nu imi place de elhappy si nu mai vrea sa fiu cu elhappy cum sa ii spun dar in asa fel in cat sa nu ii ranesc sentimentelehappy plssbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| anOnimăăăă a răspuns:

Cand iesiti spune`i ca trebuie sa purtati o discutie serioasa.Incearca sa ii explici ca nu ar fi mai bine sa va despartiti, ca te gandesti la el ca pune suflet si ti-ar parea rau ar suferii mai tarziu, spune`i ca ai incercat de atatea ori dar relatia nu merge pentru ca tu nu poti sa ti la el, fa`l sa inteleaga ca v-ar fi mai bine ca prieteni. Mult succes! puppy dog eyes

1 răspuns:
| bibi5961 a răspuns:

Da... e bine ce a zis anOnimaaa, plus de asta ar mai trebui sa-i spui sa se puna si el in loicul tau si sati zica ce ar face (asta daca nu vrea sa inteleaga). spune-i ca daca tine la tine si vrea sa fii fericita in continuare, sati respecte decizia. succes sa ai si mult curaj.