| anonim_4396 a întrebat:

>: Cum, unde, de ce, care, si cu cine a fost primul vostru sarut? happy Si daca e sa am si eu asa ceva, explicati-mi cum se face sad (De exemplu ii iau buza de sus sau pup pur si simplu ca pe obraz, sau etc) big grin Dau funda si vot la cel mai tare prim sarut, si daca ma invatati si pe mine cum big grin Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

E ca si cum ai pupa pe obraz, doar ca vei inclina capul de la sine ca sa nu loviti nas in nas

| zHeArTz a răspuns:

Hai ca te invat eu, iti dau adresa? laughing

| 4BubaNeagra a răspuns:

Primul meu sarut a fost pe neasteptate, de la o fata mai mare ca mine, eu fiind copilas avand 9 ani si ea 13, nu mai sarutasem pana atunci si mi-a fost putin frica sa nu ma fac de ras, dar ea fiind mai mare, a luat initiativa si fara sa vreau m-am trezit bot in bot cu ea big grin.In orice caz, fiecare persoana stie sa sarute in felul ei, deci nu exista *nu stiu sa sarut* exista doar mai multe feluri de a o face happy. De invatat o sa inveti la locul faptei.

| miru20cmrecords a răspuns:

Dragul meu sa saruti nu se invata pe TPU te invata prietena.

| anonim_4396 explică (pentru miru20cmrecords):

1. Sunt baiat straight face De ce tuturor li se pare ca sunt fata?
2. Prietena*
3. Oricum laughing Vroiam sa stiu parerile voastre big grin

| miru20cmrecords a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze. o sa editez raspunsul.

| anonim_4396 explică (pentru miru20cmrecords):

Nu e nevoie tongue Doar ti-am zis ca sunt baiat tongue