| denylov3 a întrebat:

...Cunosc un baiat (prieten) pe care il plac si el tine la mine dar momentan are prietena si sincer sunt cam geloasa cand il vad cu prietenabatting eyelashes Sfaturi! va rog EVIDENT FUNDITZZAA!

Răspuns Câştigător
| Alexandra_3626 a răspuns:

Vorbeste cu el si daca el vrea sa fiti impreuna atunci bine,insa daca te refuza mai bine ai inceta,adica poate fata aia tine la el,ti-ar placea sa tii la un baiat, si apoi sa vina o prietena de`a lui sa ti`l ia? eu nu cred.
Crede`ma am patit`o si n`as vrea sa suferi dupa aia.
Si eu i-am furat prietenul unei fete, si pana la urma tot la ea s`a dusstraight face.
Gandeste`te:d

5 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Spune-i sa se desparta de prietena lui si sa fie cu tine! Daca nu face asta inseamna ca nu te iubeste destul! SucceshappyFundabatting eyelashes?

| alylove15 a răspuns:

Daca chiar tine la tine nu inteleg de ce mai sta cu fata aceea...inseamna ca e doar atras fizic de tine si ca e cu ea de mai mult timp si o iubeste.mai bine nu te baga pana se despart ei nici tie nu ti-ar conveni daca s-ar baga cineva in relatia ta cu un baiat.

| marian1 a răspuns:

Poi daca si el tine la tine cel mai bine e sa vorbesti serios cu el si daca tine la tine si nu vrea o relatie serioasa cu prietena lui discutati si vedeti si daca vrea o relatie serioasa cu aiabig grin inceraca sa nu te mai gandesti la el si sa iti faci alt prieten.ca poate cine stie.o sa iti gasesti unul mai bun::*:*:*:! Bafta

| Lexycesium a răspuns:

Treci la fapte.Ameninta`i prietena ca daca nu iti lasa masculu`in pace pui "jmecherii"pe ea.

| NENA_8376 a răspuns:

Pai simplu, ai spui in fata cal iubestikisssi ca nu mai poti sa-l vezi langa ea(prietena lui actuala) zi de zi...etc,dai niste vrajeala seaca, incearca sa-l faci sa te iubeaska nu sa tina la tine,hee hee... fate mumoasa, suna-l inebunestel etc.tongue